żłobek klub

Magiczny Świat Malucha

to nowoczesny budynek starannie przystosowany do potrzeb naszych przedszkolaków, co zapewnia komfortowe warunki rozwoju i bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

Przedszkole

Przedszkole wyposażone jest w cztery sale dydaktyczne o powierzchni 58 m², 43 m²,
67 m², 33 m² przeznaczone dla dzieci z grup wiekowych od 2,5 do 6 lat. Przy każdej sali znajduje się toaleta dostosowana do potrzeb dzieci. Wielkimi atutami naszego przedszkola są: największa
w regionie sala gimnastyczno-rekreacyjna i doskonale wyposażony, plenerowy plac zabaw.
Przestronna sala gimnastyczno-rekreacyjna o powierzchni 87 m², w której
poza zajęciami gimnastycznymi są realizowane zajęcia z integracji sensorycznej, rytmiki i tańca.
Ponadto przedszkole posiada salę doświadczania świata 20 m², która
w sposób innowacyjny i ciekawy pozwala stymulować zmysły dziecka.
Każda z sal wyposażona jest w klimatyzację, specjalnie przystosowane meble, bogatą gamę pomocy dydaktycznych oraz sprzęt multimedialny.
Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych podopiecznych, regularnie przeprowadzamy dezynfekcje pomieszczeń wykorzystując w tym celu urządzenie ozonujące powietrze.

Rekrutacja

Mamo i Tato w naszym przedszkolu przypomnisz sobie jak to faaajnie było być dzieckiem! 🙂

Podaruj swojemu dziecku niezapomniane wspomnienia.
Dołącz do naszej rodziny kreatywnego Świata Malucha,
gdzie każdy dzień jest niezapomnianą przygodą!

tel. 605 173 020 – Rekrutacja
tel. 605 244 600 – Dyrekcja
tel. 690 130 338 – Sekretariat

Wyżywienie

W naszym przedszkolu jemy zdrowe i pyszne posiłki bazujące na niskoprzetworzonych produktach.
Owoce, warzywa, wieloziarniste pieczywo i makarony, zdrowe napoje oraz przekąski.
Posiłki nie zawierają cukru rafinowanego i białej soli.

Posiłki dostarcza firma cateringowa

• śniadanie
• drugie śniadanie
• zupa
• drugie danie
• podwieczorek

Dzieciom z alergiami pokarmowymi zapewniamy dietę indywidualną.

Czesne

Czesne: 1000 zł miesiąc

Wyżywienie: 15 zł dzień

Dieta specjalna 17 zł dzień

Opłata administracyjna: 400 zł

Opinie rodziców

Zapoznaj się z opiniami rodziców, bo to one są dla nas
najcenniejsze. Czytajcie, a później dołączajcie do nas i Wy.

Statut przedszkola