żłobek klub

Magiczny Świat Malucha

to nowoczesny budynek starannie przystosowany do potrzeb naszych przedszkolaków, co zapewnia komfortowe warunki rozwoju i bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

Przedszkole

Przedszkole wyposażone jest w cztery sale dydaktyczne o powierzchni 58 m², 43 m²,
67 m², 33 m² przeznaczone dla dzieci z grup wiekowych od 2,5 do 6 lat. Przy każdej sali znajduje się toaleta dostosowana do potrzeb dzieci. Wielkimi atutami naszego przedszkola są: największa
w regionie sala gimnastyczno-rekreacyjna i doskonale wyposażony, plenerowy plac zabaw.
Przestronna sala gimnastyczno-rekreacyjna o powierzchni 87 m², w której
poza zajęciami gimnastycznymi są realizowane zajęcia z integracji sensorycznej, rytmiki i tańca.
Ponadto przedszkole posiada salę doświadczania świata 20 m², która
w sposób innowacyjny i ciekawy pozwala stymulować zmysły dziecka.
Każda z sal wyposażona jest w klimatyzację, specjalnie przystosowane meble, bogatą gamę pomocy dydaktycznych oraz sprzęt multimedialny.
Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych podopiecznych, regularnie przeprowadzamy dezynfekcje pomieszczeń wykorzystując w tym celu urządzenie ozonujące powietrze.

Rekrutacja

Mamo i Tato w naszym przedszkolu przypomnisz sobie jak to faaajnie było być dzieckiem! 🙂

Podaruj swojemu dziecku niezapomniane wspomnienia.
Dołącz do naszej rodziny kreatywnego Świata Malucha,
gdzie każdy dzień jest niezapomnianą przygodą!

tel. 605 173 020 – Rekrutacja
tel. 605 244 600 – Dyrekcja
tel. 690 130 338 – Sekretariat

Wyżywienie

W naszym przedszkolu jemy zdrowe i pyszne posiłki bazujące na niskoprzetworzonych produktach.
Owoce, warzywa, wieloziarniste pieczywo i makarony, zdrowe napoje oraz przekąski.
Posiłki nie zawierają cukru rafinowanego i białej soli.

Posiłki dostarcza firma cateringowa

• śniadanie
• drugie śniadanie
• zupa
• drugie danie
• podwieczorek

Dzieciom z alergiami pokarmowymi zapewniamy dietę indywidualną.

Czesne

Czesne: 600 zł miesiąc

W przypadku kolejnego
dziecka w naszej placówce:
500 zł miesiąc

Wyżywienie: 10 zł dzień

Wpisowe: 250 zł
w cenie koszt zakupu podręczników

Opinie rodziców

Zapoznaj się z opiniami rodziców, bo to one są dla nas
najcenniejsze. Czytajcie, a później dołączajcie do nas i Wy.
Jeśli chcecie wyrazić własną opinię
zapraszamy na nasz facebook’owy profil!

Grzegorz

Ten pierwszy raz to był Klub Mamy i Malucha. To tam w soboty znikały moje 2 dziewczyny.
Wracały z wypiekami na twarzy i przekrzykiwały się, by wyrazić jak było super na zajęciach. Następnie był czas żłobka gdzie Zuzia miała uczęszczać tylko przez 1 miesiąc, ponieważ ulica Polna jest nam totalnie nie po drodze i szukaliśmy alternatywy w okolicy naszego domu… następnie nieco dalej… i jeszcze dalej. Porównanie warunków, atmosfery, wyposażenia i metodyki w innych żłobkach spowodowało, że podjęliśmy decyzję jednogłośnie ZUZIA ZOSTAJE W ŻŁOBKU! A my będziemy tracić nasz czas na dojazdy. Ale przedszkole koniecznie znajdziemy już blisko domu!!! I co? Taka sama historia, ZUZIA ZOSTAŁA W PRZEDSZKOLU!!! które poprzez logistykę zabiera nam sporo czasu na dojazdy, lecz ZUZI daje tyle, że nie jestem w stanie tego opisać. Nie wyobrażam sobie innego miejsca. Nie wiem, czy jest w tej części świata przedszkole i żłobek lepiej wyposażone… a największym atutem jest KADRA. Tyle serca i takiej ludzkiej dobroci pod jednym dachem – to absolutnie nie spotykane doświadczenie. Natomiast pasja, zaangażowanie, kreatywność i profesjonalizm Magdaleny i Roberta w tworzenie KLUBU, ŻŁOBKA I PRZEDSZKOLA są przykładem, że w pełni angażując serce można tworzyć wielkie dzieła… dzieła, które inspirują, edukują, rozwijają, wychowują i czynią wiele radości dzieciom i rodzicom. Każdemu rodzicowi z czystym sumieniem polecam, a całej ekipie Przedszkola i Żłobka bardzo dziękuję za komfort jaki daje nam oddanie naszej kochanej Córeczki w Wasze ręce. Serdecznie pozdrawiam 🙂 ps. przepraszam, że trochę długo, ale zbyt dużo wrażeń i wspomnień, by streścić… starałem się, nie wyszło.

Statut przedszkola